Turpinām atbalstīt talantīgus bērnus

Starptautiskajā Bērnu aizsardzības dienā tika sveikti Latvijas Bērnu fonda ikgadējā konkursa – koncertcikla Talants Latvijai laureāti.

Nākotnes Atbalsta fonds parūpējās par stipendijām konkursa laureātiem. Apbalvošanas ceremonijā piedalījās arī fonda valdes loceklis Sergejs Grodņikovs. Šis nav vienīgais atbalsts talantīgiem bērniem, ko sniedz mūsu fonds. Katru gadu atbalstām arī Ineses Galantes talantu konkurss, esam snieguši atbalstu arī mūzikas festivālam Avanti un citiem bērnu un jauniešu konkursiem, tādējādi veicinot jauno talantu izaugsmi.

Koncertcikls – konkurss „Talants Latvijai” iedibināts 1991. gadā un ik gadu visa mācību gada garumā šajā konkursā tiekas vairāk kā 300 bērni – spoži jaunie talanti no vairāk kā 20 Latvijas mūzikas skolām. “Talants Latvijai” dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs bija Arnolds Skride (līdz 2010. gadam), kura iesākto darbu turpināja Mārtiņš Jauģietis (līdz 2017. gadam). Kopš 2018./2019. gada sezonas tā mākslinieciskais vadītājs ir Normunds Dreģis.

Konkursa mērķis ir veicināt un sekmēt Latvijas mūzikas skolu audzēkņu profesionālo iemaņu attīstību, kā arī dot iespēju jaunajiem un topošajiem mūziķiem apliecināt savu talantu uzstājoties Rīgas Latviešu biedrības  koncertzālēs.