Lielā talka tuvojas!

Sestdien, 27. aprīlī Latvijā notiks ikgadējā Lielā talka, kurā katram no mums ir lieliska iespēja padarīt savu pilsētu, ciematu un valsti sakoptāku, tīrāku un skaistāku.

Šogad mēs otro reizi piedalīsimies Lielajā talkā. Pagājušogad uzlabojām Strazdumuižas neredzīgo kopienas teritoriju Rīgā, bet šogad par mūsu talkošanas vietu izvēlējāmies Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu.

Bērnu klīniskās universitātes slimnīca ir lielākā bērnu ārstniecības iestāde Latvijā, ar lielu un skaistu teritoriju, kuras uzturēšana prasa daudz resursu.

Rietumu Bankas dibinātais labdarības fonds Nākotnes Atbalsta fonds  jau kopš darbības sākuma ir atbalstījis Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu, gan dāvinot nepieciešamo aprīkojumu, gan finansējot ārstu un medmāsu tālākizglītību, kā arī apbalvojot labākās medmāsas un ārstus.

Šoreiz vēlamies palīdzēt slimnīcai ar tās teritorijas uzlabošanu. Talkā piedalīsies gan fonda, gan Rietumu Bankas darbinieki. Kā arī šai talkošanas vietai var pievienoties jebkurš, kas vēlās palīdzēt.