Laba vēlējumu nekad nevar būt par daudz

Tuvojas Lieldienas, un cilvēki visā pasaulē sveic viens otru gaidāmajos svētkos. Mūsu fonds šajās dienās saņem arī pastkartes un apsveikumus, kas nāk no mūsu sadarbības partneriem un draugiem no visas Latvijas. Viņiem visiem vēlamies teikt lielu paldies – par apsveikumiem, par labo atmiņu un pateicības vārdiem!

Lieldienu pastā ir arī negaidītas vēstules, kuras ir īpaši patīkami saņemt. To vidū ir arī apsveikums Lieldienās no Liepājas Neredzīgo biedrības.

Liepājas Neredzīgo biedrību esam atbalstījuši vairākkārt, un pirmais atbalstītais projekts bija jau tālajā 2008.gadā. Fonds toreiz bija ļoti jauns, tikai gadu atpakaļ nodibināts, un mēs spērām pirmos soļus sadarbību izveidošanā.

Mūsu fonda nu jau 17 darbības gados ar Liepājas Neredzīgo biedrību un tās paspārnē esošo Liepājas Neredzīgo sporta klubu “Ezerkrasts” esam sadarbojušies vairākos projektos –  esam iegādājušies mikroautobusu, 2 speciālā galda tenisa galdus, sniegts atbalsts biedrības sociālās rehabilitācijas un izziņas centram “Dvēseles veldzes dārzs”, kā arī piešķirts finansējums biedrības telpu remontam. Ticam, ka mums priekšā būs arī citi jauni, nepieciešami un nozīmīgi projekti!

Novēlam jums visiem priecīgas Lieldienas un brīnišķīgu noskaņojumu šajos svētkos. Lai miers, veselība un prieks!