Priecājamies un lepojamies ar mūsu sportistiem!

Nākotnes Atbalsta fondā viesojās biatlonists Andrejs Rastorgujevs, kurš Pasaules čempionātā biatlonā izcīnījis sudraba medaļu 15 kilometru sacensībās ar kopējo startu. Tas ir sportista augstākais panākums karjerā un labākais rezultāts Latvijas biatlona vēsturē.

Andrejs izteica savu pateicību Nākotnes Atbalsta fondam par finansiālo atbalstu un ticību sportista panākumiem.

Nākotnes Atbalsta fonda Valdes priekšsēdētāja Inga Šīna, apsveicot Andreju, piebilda: “Sporta atbalsta projekti aizņem ievērojamu daļu no mūsu fonda projektu portfeļa. Tie ir ļoti dažādi – gan budžeta, gan uzdevumu ziņā. Galvenokārt mūsu atbalsts ir saistīts ar bērnu sportu un talantīgu jauno sportistu apmācību. Vēl viena projektu daļa attiecas uz valstsvienību atbalstu un lieliskiem individuālajiem sasniegumiem sportā.

Esam ļoti gandarīti, kad sportisti, kuri dažādos karjeras posmos saņēmuši mūsu fonda atbalstu, gūst lieliskus un spilgtus panākumus. Andreja Rastorgujeva “Pasaules sudrabs” ir lielisks piemērs lielām sportiskām uzvarām, kas ikvienam Latvijas iedzīvotājam dod pamatu lepoties ar savu valsti un kļūst par stimulu izvirzīt sev lielus ambiciozus mērķus. Apsveicam Andreju un vēlam mūsu lieliskajam sportistam jaunus sasniegumus!”