Fonda finansējums šogad daudziem bērniem palīdzējis uzlabot veselību

Labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” mērķis ir uzlabot bērnu ar veselības grūtībām dzīves kvalitāti. Visi akcijas laikā saņemtie ziedojumi tiek novirzīti bērniem, kuru ārstēšanu vai rehabilitāciju nav iespējams segt no valsts budžeta un kuri pēc palīdzības vērsušies Bērnu slimnīcas fondā. Lielākoties tie ir bērni ar kustību traucējumiem, autiskā spektra traucējumiem, kā arī citi gadījumi, kuros ir ārkārtīgi būtiski laikus saņemt nepieciešamo palīdzību.

Nākotnes Atbalsta fonds 2023.gada sākumā šai akcijai ziedoja 48 000 eur. Mūsu ziedojums tika novirzīts bērnu ar autiskā spektra traucējumu veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanai, nodrošinot agrīno intervenci – ABA terapiju, logopēdu un citu speciālistu nodarbības, kuras ir kritiski būtiskas bērniem ar autiskā spektra traucējumiem, lai viņi pēc iespējas labāk spētu attīstītu savas komunikācijas prasmes un iekļauties sabiedrībā.

Ziedojuma labuma guvēji ir bērni ar autiskā spektra traucējumiem, kuri pēc atbalsta vērsušies Bērnu slimnīcas fondā. Kopumā mūsu labdarības fonda ziedojums tika izlietots 153 bērnu atbalstam.

Vairāk par akciju šeit (https://www.bsf.lv/lv/ziedot/kam-ziedot/engeli-par-latviju).