NAF turpina atbalstīt sporta aktivitāšu popularizēšanu

Nākotnes Atbalsta fonds jau no darbības pirmssākumiem atbalsta projektus, kas saistīti ar veselīgu, aktīvu un sportisku dzīvesveidu. Tuvojoties ziemas sezonai, fonds atbalstīs Latvijas labākos distanču slēpotājus un biatlonistus, rosinot interesi arī ziemā nodarboties ar āra aktivitātēm.

Kā saka Nākotnes Atbalsta fonda valdes priekšsēdētāja Inga Šīna: “Sports un fiziskas nodarbības ir būtiskas ikvienam, tas noteikti ir jāpopularizē un tam jāpievērš sabiedrības uzmanība. Sportistu panākumu iedvesmo mūs uzsākt un turpināt veselīgu dzīvesveidu, sasniedzot pašus galvenos mērķus – būt veseliem, enerģiskiem un rezultātā arī dzīvespriecīgiem.”

Latvijas izlases labākie sportisti ik gadu piedalās Pasaules kausa sacensībās, Eiropas un pasaules čempionātos, olimpiskajās spēlēs, cienīgi pārstāvot mūsu valsti starptautiskajā līmenī.

Piemēram, distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka savos 23 gados piedalījusies jau divās ziemas olimpiskajās spēlēs, regulāri startē Eiropas un Pasaules līmeņa sacensībās.

Savukārt viens no vispieredzējušākajiem Latvijas biatlonistiem ir Andrejs Rastorgujevs – viņš ir vairākkārtējs Eiropas čempions, vairākkārtējs Pasaules Kausa vicečempions, piedalījies trijās olimpiskajās spēlēs.

Aicinām visus līdzjutējus sekot Latvijas sportistu sasniegumiem un iedvesmoties no tiem!