NAF atbalsta Baltijas jūras koru konkursu

No 22. līdz 24. septembrim Jūrmalā notiks 6. starptautiskais Baltijas jūras koru konkurss, ko atbalsta Nākotnes Atbalsta fonds.

Pasākumā piedalīsies kori no Latvijas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Vācijas,  kā arī no Norvēģijas, Īrijas, Bulgārijas un Indonēzijas.

Baltijas jūras koru konkurss notiek Latvijā katru gadu, pulcējot vairākus simtus kordziedātāju no dažādām pasaules valstīm.

Šogad starp konkursa dalībniekiem būs jauktais koris “Austrums” un jauktais koris “Norise” no Latvijas, jauktais kamerkoris “Encore” no Igaunijas, jauniešu jauktais koris no Somijas, jauktais koris “St Jacobs Vokalensemble” no Zviedrijas, Oslo Universitātes sieviešu koris no Norvēģijas, jauktais kamerkoris “Alumni Heidelberg” no Vācijas, Dublinas jauktais kamerkoris no Īrijas, sieviešu koris “Voices of Orpheus” no Bulgārijas, jauktais koris “Gratia Choir” no Indonēzijas.

Katrs koris izpildīs skaņdarbu no romantisma laikmeta, laikmetīgo mūziku, savas valsts tautas dziesmu unisonā, kā arī speciāli konkursam komponētu skaņdarbu.

Konkursa rezultātus noteiks profesionāla starptautiska žūrija. Pieci augstāko rezultātu ieguvušie kori uzstāsies “Grand Prix” finālā.

Pasākums tiks translēts tiešraidē “Facebook Live” un kanālā TV24.

Konkursa programma ir šeit: https://balticchoir.com/index.php?option=com_content&view=article&id=51&Itemid=181&lang=lv