NAF atbalstītie projekti iekļūst KG kultūras finālā

Ir paziņoti pirmie Latvijas sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā “Kilograms kultūras” finālisti, starp kuriem ir divi Nākotnes Atbalsta fonda atbalstītie projekti.

Tie ir izstāde «Snīkeri: eko x ego», kas ir izvirzīta fināla balsojumam kategorijā “Popkultūra”, un Germana Ermiča pirmā personālizstāde Latvijā “Plūstoši”, kas ir iekļuvusi finālā kategorija “Vizuālā māksla”.

Finālisti tika noteikti pavasara balsojumā, kuram bija izvirzīti darbi, kas Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas žūrijas redzējumā tika atzīti par oriģinālākajiem un kvalitatīvākajiem Latvijas kultūras notikumiem.

Skatītāji un klausītāji izvēlas savus favorītus no žūrijas atlasītajiem ievērojamākajiem kultūras notikumiem desmit  kategorijās – “Mūzika”, “Kino”, “Teātris”, “Vizuālā māksla”, “Literatūra”, “Popkultūra”, “Starts”, “Mantojums”, “Pārsteigums”, “Notikums”.  Fināla vērtējumam tiek izvirzīts viens kultūras notikumu katrā no tām.

Nākotnes Atbalsta fonds (NAF) jau 8 gadus ir arī gada balvas “Kilograms kultūras” partneris, nodrošinot balvas visiem konkursa laureātiem.

Vairāk lasiet šeit.