Ar NAF atbalstu norisinās Germana Ermiča darbu izstāde

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā ir sākusies starptautiski atzītā latviešu dizainera Germana Ermiča pirmā personālizstāde Latvijā “Plūstoši”. Finansiālu atbalstu izstādes organizēšanai ir nodrošinājis Nākotnes Atbalsta fonds (NAF).

Savā praksē apvienojot dizaina un mākslas paņēmienus, Germans Ermičs rada spilgtus darbus, kurus pazīst un augstu vērtē visā pasaulē. Izstāde apkopo viņa nozīmīgākos darbus kopš 2014. gada, atklājot dizainera radošo procesu un filozofiju.

Nozīmīgi ir arī tas, ka viens izstādes eksponāts tika izgatavos Latvijā, un papildinās muzeja pastāvīgo kolekciju.

Germans Ermičs ir studējis dizainu un mākslu Dānijā un Nīderlandē, 2014. gadā ir nodibinājis savu studiju Amsterdamā. 2016. gadā “The New York Times Style Magazine” ierindo Germanu Ermiču starp 15 daudzsološākajiem jaunajiem dizaineriem.

Germans Ermičs ir veidojis interjera un arhitektūras darbus, tajā skaitā metro stacijas interjeru Seulā, Dienvidkorejā, instalācijas modes zīmolu “Raf Simons” un “Wandler” veikaliem Londonā un Amsterdamā, bet sadarbībā ar sociālo tīklu kompāniju “Instagram” – paviljonu “Where The Rainbow Ends” Kannās, Francijā.

Izstāde ir apskatāma līdz 28. maijam.

Vairāk par izstādi lasiet muzeja mājas lapā un lsm.lv.