Nākotnes Atbalsta fonds atbalsta gada balvu “Kilograms kultūras”

Piektdien, 17. februārī, norisināsies svinīgā Latvijas sabiedrisko mediju gada balvas “Kilograms kultūras 2022” laureātu apbalvošanas ceremonija. Kā katru gadu, šis konkurss tiek rīkots ar Nākotnes Atbalsta fonds atbalstu.

“Kilograms kultūras” gada balvas tradīcija bija aizsākta 2012. gadā. Kopš tā laika tas ir viens no spilgtākajiem notikumiem Latvijas kultūras dzīvē, kas piesaista plašu sabiedrības uzmanību.

Uzvarētāji tiek noteikti dažādās kategorijās, un šogad tās ir: Mūzika, Kino, Teātris, Vizuālā māksla, Literatūra, Popkultūra, Starts, Mantojums, Pārsteigums, Notikums.

Ka saka “Nākotnes Atbalsta fonda” valdes priekšsēdētāja Inga Šīna: “Katru gadu mēs atbalstām šo brīnišķīgo pasākumu, un ir prieks redzēt, ka katru reizi tas rada jaunus spilgtus atklājumus. Neapšaubāmi, ir ļoti būtiski palīdzēt talantīgiem cilvēkiem realizēt savas ieceres un radošas idejas. Bet ne mazāk svarīgi ir arī tas, lai viņu veidoti mākslas darbi būtu pieejami visai sabiedrībai un tādejādi veicinātu kopējo intelektuālo  progresu. “Kilograms kultūras” ir izcils piemērs tam, kā visu to realizēt augstajā līmenī. Paldies par to konkursa organizatoriem un novēlu jaunus radošus panākumus visiem tā dalībniekiem!”.

“Kilograms kultūras” ir sabiedrisko mediju apbalvojums kultūras jomā, kas apliecina sabiedrisko mediju aktīvu līdzdarbību Latvijas kultūras dzīves procesos. Balvu piešķir Latvijas Televīzija, Latvijas Radio un Latvijas sabiedrisko mediju portāls LSM.lv. Pretendentus izvirza profesionālā žūrija, bet uzvarētājus izvēlējas skatītāji un klausītāji trīs balsojumos – Pavasara, Rudens un Ziemas.

Apbalvošanas ceremonijas tiešraidi varēs vērot LTV1, REplay.lv un sabiedrisko mediju portālā LSM.lv, kā arī klausīties LR1 un LR3 “Klasika”.

Vairāk par gada balvu lasiet šeit.