Ar “Nākotnes Atbalsta fonda” atbalstu notika hokeja vasaras nometne

Šovasar, jau trešo reizi Rīgā, Kurbads ledus hallē ar labdarības fonda “Nākotnes Atbalsta fonds” atbalstu norisinājās Harija Vītoliņa hokeja nometne bērniem.

Šogad nometnē piedalījās 30 bērni un pusaudži no visas Latvijas vecumā no 12 līdz 16 gadiem. Puiši trenējās uz ledus, lai uzlabotu slidošanas prasmes, mešanas tehniku, fizisko sagatavotību, garīgo stabilitāti, kā arī individuālo un komandas darbu. Nometnes dalībnieki tika iepazīstināti arī ar boksa pamatiem, kas attīsta kāju veiklību un koncentrēšanos – spējas, kas noteikti noder arī hokejā.

Nedēļas laikā, kopā ar profesionāliem treneriem un hokejistiem, bērniem bija divas pusotru stundu ilgas treniņu nodarbības dienā. Īpašs papildinājums treneru korpusā bija Kristers Gudļevskis, kura pieredze NHL iedvesmo daudzus Latvijas jaunos hokejistus un ar kuru puišiem šogad bija iespēja trenēties.

Pateicoties tam, jaunie hokejisti interesanti, jautri un, galvenais, lietderīgi pavadīja laiku, uzlaboja savas hokeja prasmes un nostiprināja raksturu.