“Nākotnes atbalsta fonds” Latvijas mediķiem dāvina ielūgumus uz Andreja Žagara piemiņas koncertu

Pateicoties par pašaizliedzību un apbrīnojamajām darbspējām, “Nākotnes atbalsta fonds” Covid-19 pacientu aprūpē iesaistītajiem Latvijas mediķiem dāvina ielūgumus uz Andreja Žagara piemiņas koncertu “Draugi – Andrejam Žagaram”, kas 16. oktobrī notiks Cēsu koncertzālē. Fonda dāvinātos ielūgumus izplata Latvijas Ārstu biedrba.

Vairāk nekā gadu ieilgusī pandēmija prasa milzu spēku no medicīnas personāla visā pasaulē, tādēļ, dāvinot koncerta biļetes, “Nākotnes atbalsta fonds” vēlas pateikt paldies tiem Latvijas mediķiem, kuri diendienā rūpējas par Covid-19 pacientiem, un sniegt iespēju kaut uz vienu vakaru ceļot mūzikas pasaulē kopā ar starptautiski atzītām operas zvaigznēm.

Koncertā “Draugi – Andrejam Žagaram” piedalīsies viena no izcilākajām Riharda Vāgnera mūzikas interpretēm, zviedru soprāns Irēne Teorine, kuras vokālo sniegumu apbrīnojusi gan Bairetas festivāla, gan lielāko Eiropas operteātru prasīgā publika, un starptautisku slavu un atzinību guvusī dziedātāja no Krievijas, mecosoprāns Oļesja Petrova, kuras balss Koncertzālē “Cēsis” jau skanējusi 2015. gadā, izpildot Verdi Rekviēmu.  Abu dīvu skatuves partneri būs klausītāju iecienītais tenors Aleksandrs Antoņenko un Latvijas Nacionālās operas lepnums, baritons Samsons Izjumovs. Pie Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pults stāsies harizmātiskais maestro Modests Pitrens no Lietuvas.

Vakara gaitā skanēs Andrejam Žagaram tuvā Riharda Vāgnera un Džuzepes Verdi, kā arī krievu dižgaru – Nikolaja Rimska-Korsakova, Modesta Musorgska un Sergeja Rahmaņinova, opermūzika.

Lai iegūtu ielūgumu uz koncertu, lūdzam nosūtīt e-pastu uz [email protected], tematā norādot “Ielūgums uz koncertu” un pievienojot savu vārdu, uzvārdu. Tālr: 20276668