“Nākotnes Atbalsta fonds” turpina sadarbību ar dzīvnieku patversmi “Ulubele”

Šovasar veiksmīgi turpinājās “Nākotnes Atbalsta fonda” sadarbība ar lielāko Latvijas dzīvnieku patversmi “Ulubele”.

Patversmes “Ulubele” un “Nākotnes Atbalsta fonda” sadarbība sākās 2021. gada sākumā. Šī gada vasarā fonds pieņēma lēmumu atkal atbalstīt šo dzīvnieku patversmi, kas ļāva “Ulubele” nopirkt visus nepieciešamos medikamentus un nodrošināt veterināro ārstu palīdzību, lai visi patversmes iemītnieki būtu veseli. Turklāt piešķirtais finansējums ļāva turpināt dzīvnieku ar hroniskām problēmām un neskaidru diagnozi veselības stāvokļa izpēti.

Dzīvnieku patversme “Ulubele”, kas jau vairāk kā 15 gadu garumā rūpējās par dzīvnieku aizsardzību un labturību, ir lielākā šāda veida organizācija Latvijā. “Ulubeles” nokill principa uzstādījums: katra dzīvība ir vērtība. Tāpēc cilvēki, kas strādā patversmē, glābj un ārstē visus dzīvniekus, kas nonāk “Ulubelē” – arī savainotus, slimus un gados vecus. Šis svarīgs un humānais princips kļuva īpaši aktuāls Covid-19 pandēmijas laikā.

Piedāvājam jums apskatīt dažas fotogrāfijas no dzīvnieku patversmes “Ulubele”, kuras, esam pārliecināti, atnesīs pozitīvas emocijas un pacels jūsu garastāvokli.