Ar “Nākotnes Atbalsta fonda” atbalstu notika hokeja vasaras nometne

Šajā vasarā Rīgā, Kurbads ledus hallē ar “Nākotnes Atbalsta fonda” atbalstu norisinājās Harija Vītoliņa hokeja nometne bērniem.

Šāda sporta nometne notiek jau otro reizi. Šogad tajā piedalījās 20 bērni no visas Latvijas vecumā no 12 līdz 16 gadiem. Bērniem bija iespēja pilnveidot savas prasmes hokejā, vairāk uzzināt par šī sporta veida teoriju un saņemt speciālistu padomus par sporta karjeras izvēli.

Nometnes ietvaros nedēļās laika bērniem bija divi treniņi dienā ar starptautisku treneru sastāvu – fiziskās sagatavotības treneri no Kanādas, slidošanas treneris no Krievijas, hokeja psiholoģijas treneris no Šveices un nometnes vēstnesis – Harijs Vītoliņš.

Bērniem, kas piedalījās nometne, bija arī iespēja saņemt teorētisko apmācību par slidošanas tehniku, apskatīt motivācijas filmas un apmeklēt uzturu speciālistu lekcijas.

“Nākotnes Atbalsta fonds” katru gadu atbalsta dažādas tematiskās nometnes, kas ļauj bērniem un pusaudžiem attīstīties, apgūt jaunas prasmes un, protams, kvalitatīvi atpūsties!