Ar “Nākotnes Atbalsta fonda” atbalstu notiks Starptautiskais Seno Spēkratu salidojums

Šī gada 28. augustā Piņķos, Skultē (Mārupes novads) un, protams, Jūrmalā notiks tradicionālais Starptautiskais Seno Spēkratu brauciens “Retro Jūrmala”.

Jau 22. gadu pēc kārtas augusta pēdējā nedēļas nogale kļūst par antikvāro spēkratu īpašnieku un amatieru ilgi gaidītiem svētkiem. Šoreiz retro-brauciena piedalīsies aptuveni 150 spēkratu ekipāžas, kas salidojuma dēļ ieradīsies Jūrmalā no Baltijas un citām valstīm.

“Retro Jūrmala” parādes sākumpunkts ir Piņķi, kur brauciena dalībnieki pulcēsies sestdien, 28. augustā, pulksten 10 no rīta. No turienes pēcpusdienā kolonna virzīsies uz Skulti, bet pēc tam uz Jūrmalu, kur pilsētas iedzīvotājiem dažādās vietās būs iespēja apskatīt spēkratu kolonnas braucienu un būs arī galvenā apstāšanās. Tur, kā parasti, visiem ieinteresētiem būs iespēja apskatīt un nofotografēt unikālus autobūves eksemplārus, paši “senākie” no kuriem tika uzbūvēti jau XX gadsimta sākumā, un šodien ir uzskatāmi par greznuma un īpašnieku lepnuma priekšmetiem.

“Retro Jūrmala” ir lielākais šāda veida pasākums Baltijā. Jūrmalas pilsētas dome un “Nākotnes Atbalsta fonds” tradicionāli atbalsta šo seno spēkratu salidojumu, ko organizē Latvijas klasisko automobiļu klubs.