Ar NAF atbalstu notiek kristīgā vasaras nometne

“Nākotnes Atbalsta fonds” (NAF) ir piešķīris finansējumu kristīgai vasaras nometnei “Gaismas talanti 2021”, kurā piedalās bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām.

Vasaras nometne, kuru biedrība “Gaismas talanti” pastāvīgi organizē katru vasaru jau 11. gadu pēc kārtas, šogad notiek no 26. līdz 31. jūlijam Ērgļu novadā. Nometnē bez maksas piedalās bērni un pusaudži ar īpašām vajadzībām, kā arī bērni no trūcīgām ģimenēm.

Nometnes nodarbības ir sadalītas trīs grupās: radošas nodarbības (dziedāšana, ritma instrumentu izmantošana, dejošana, teātris, rokdarbi); aktīva atpūta (spēles, peldēšanās, pārgājieni, ekskursijas); iepazīšanās ar dzīvi laukos (dzīvnieku glāstīšana un barošana, ogu lasīšana un baudīšana).

“Mēs vēlamies, lai arī bērniem ar īpašām vajadzībām būtu iespēja piedalīties vasaras nometnē,” saka projekta vadītājs Mārtiņš Kaspars, “izjust lauku dzīves garšu, apgūt jaunas prasmes, gūt jaunu garīgu un emocionālu pieredzi. Citiem vārdiem sakot, radoši, lietderīgi un interesanti pavadīt laiku, nomainot ikdienišķo vidi. Vēl mums ir svarīgi, lai veseli bērni, kuri arī piedalās mūsu nometnē, saprastu, ka sabiedrībā ir bērni ar invaliditāti, kuriem dzīvot ir grūtāk nekā viņiem. Mums gribētos, lai visi bērni mācītos komunicēt, sadarboties, palīdzēt un nebaidītos no bērniem ar īpašām vajadzībām.”

“Nākotnes Atbalsta fonda” valdes priekšsēdētāja Inga Šīna atzīmē: “Mūsu labdarības fonds tradicionāli atbalsta dažādu bērnu un jauniešu vasaras nometnes: izglītojošas, sporta, mākslinieciskās. Šogad pieņēmām lēmumu atbalstīt nometni “Gaismas talanti”, jo projektā izvirzītie mērķi un uzdevumi ir ļoti vērtīgi un aktuāli. Novēlu visiem bērniem un audzinātājiem jauku, interesantu un produktīvu atpūtu!”.