Pasniegtas balvas skolēnu sacerējumu konkursa uzvarētājiem

Notikusi apbalvošana tradicionālajā skolēnu sacerējumu konkursā, kurš sarīkots ar Rietumu Bankas labdarības fonda atbalstu.

Šogad konkursā bija iesniegts rekordliels skaits darbu – vairāk nekā 300! Turklāt pārstāvēti tika dažādi žanri – no jautrām pasakām un neparastiem dzejoļiem līdz sirsnīgām dienasgrāmatām un aizraujošai fantastikai.

Žūrija, kuras sastāvā ir Latvijas Krievu valodas un literatūras pasniedzēju asociācijas (LAPRYAL) speciālisti, noteica uzvarētājus katrā vecuma grupā, kā arī izraudzījās konkursa laureātus, kuri saņēma specbalvas.

Kā apbalvošanas laikā teica LAPRYAL viceprezidente Ludmila Smirnova: “Dalībnieku literārais radošums ir krietni paplašinājies. Pirms pāris gadiem, kad pirmoreiz papildinājām konkursa noteikumus ar darbu iesniegšanas formātiem internetā, pieteikumu nebija daudz. Šodien dalībnieki ir spīdoši nodemonstrējuši, ka literatūras platformas var būt arī nestandarta formāti: blogs vai literārā varoņa profils sociālajos tīklos, Messenger sarakste, scenārijs. Un arī tā noteikti vēl nav galējā robeža.”

Savus darbus konkursam iesniedza bērni no Rīgas, Daugavpils, Jelgavas, Ventspils, Liepājas, Rēzeknes, Ilūkstes, Preiļiem, Jaunogres, Riebiņiem, Vaboles, kā arī no vairākām ārvalstu izglītības iestādēm.

Konkursa organizatori – LAPRYAL, laikraksts “Šodien” («Сегодня»), žurnāls «Люблю» un Rietumu Bankas labdarības fonds – apsveic visus uzvarētājus, dalībniekus, kā arī viņu pedagogus un vecākus!