Rietumu Bankas labdarības fonds ir iegādājies divus universālus plaušu ventilācijas aparātus

Rietumu Bankas labdarības fonds ir iegādājies divus universālus plaušu ventilācijas aparātus Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcai.

Tie ir Trilogy 202 Philips aparāti ar apjoma un spiediena kontroles režīmiem. Tos var izmantot gan invazīvajai, gan neinvazīvajai ventilācijai un pieslēgt slimnīcā jau esošajam skābekļa padeves tīklam. Adaptīvā gaisa padeve un daudzveidīgie uzstādījumu varianti nodrošina nepārtrauktu medicīnisku palīdzību.

Fonda iegādātie aparāti ir piemēroti gan pieaugušiem, gan bērniem. Firmas un modeļa izvēle veikta pēc Stradiņa slimnīcas medicīnas tehnoloģiju speciālistu ieteikumiem.

„Mūsu fonds jau sen sadarbojas ar Stradiņa slimnīcu. Mēs ne reizi vien esam atbalstījuši tās programmas un projektus, labi pazīstam daudzus speciālistus un ārstus, kurus ļoti cienām. Domāju, ka šajā situācijā fonda atbalsts ir ne tikai savlaicīgs, bet arī ļoti svarīgs – gan pacientu dzīvības glābšanai, gan mediķu darba atvieglošanai,” saka Rietumu Bankas labdarības fonda valdes priekšsēdētāja Inga Šīna.

Plānots, ka jaunos plaušu ventilācijas aparātus slimnīcā nogādās nākamajā nedēļā.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply