Ingas Šīnas intervija par konkursu „Meklējam sirdsmāsiņu”

Vakar sākas jauns konkurss „Meklējam sirdsmāsiņu”, ko katru gadu rīko Rietumu Bankas Labdarības fonds. Šoreiz tas notiks Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā.

Par akciju LTV raidījumā „Rīta Panorāma” stāstīja Rietumu Bankas Labdarības fonda priekšsēdētāja Inga Šīna.

„Šo konkursu rīkojam kopš 2007. gada. Tas ir norisinājies vairākās slimnīcās: Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā, Gaiļezerā un reģionālajās slimnīcās. Mūs ļoti iepriecina, ka ar katru gadu aizvien vairāk cilvēku balso par labākajām māsiņām – par šo akciju cilvēki jau zina un gaida to.

Galvenais princips katru gadu ir nemainīgs. Par labākajām medicīnas māsām balso pacienti un viņu tuvinieki. Arī šogad, kad akcija notiek Bērnu slimnīcā, ikviens pacients, viņa vecāki un tuvinieki var balsot par labāko māsiņu. To var izdarīt gan klātienē, aizpildot veidlapu slimnīcā, gan elektroniskā veidā.

Konkursa noslēgumā tiks noteiktas 20 labākās medicīnas māsas. Viņas saņems Rietumu Bankas Labdarības fonda sarūpētās prēmijas 1000 eiro apmērā. Un, protams, janvārī, kā jau katru gadu, tiks rīkoti lieli svētki, kad konkursa uzvarētājas tiks aicinātas uz svinīgo pieņemšanu pie valsts prezidenta.”

Atgādinām, ka akcijas „Meklējam sirdsmāsiņu” patronese ir Latvijas prezidenta dzīvesbiedre Andra Levite.

Interviju var noklausīties šeit.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply