Aizritējis trešais #vefgrozs radošais konkurss, četras Latvijas skolas iegūst jaunus āra basketbola grozus

Rietumu Bankas labdarības fonds kopā ar Latvijas čempionvienību basketbolā VEF Rīga noslēdzis trešo #vefgrozs konkursu, izvēloties četras Latvijas skolas, kuras labdarības kampaņas ietvaros iegūs jaunus āra basketbola grozus.

Aprīlī un maijā visām Latvijas skolām bija iespēja piedalīties radošajā konkursā, sūtot pieteikumus izsludinātajam konkursam. Skolām bija jāievieto publikācijas sociālajos tīklos Instagram un/vai Facebook ar heštagu #vefgrozs, kā arī jāiesūta pieteikuma vēstules ar pieteikuma pamatojumu. Visus iesūtītos pieteikumus izvērtēja žūrijas komisija, ko veidoja Rietumu Bankas labdarības fonda un VEF Rīga pārstāvji.

Šogad Latvijas skolām tiek dāvināti četri āra basketbola grozi, tāpat katra no skolām saņems jaunas basketbola bumbas. Skolas, kas uzvarējušas 2019. gada #vefgrozs radošajā konkursā un iegūs minētās dāvanas, ir:

· Ropažu vidusskola

· Skrundas vidusskola

· Rīgas Zolitūdes ģimnāzija

· Rīgas 34.vidusskola

Labdarības kampaņas organizētāji sazināsies ar minētajām skolām, vienojoties par grozu uzstādīšanu, kas paredzēta 2019. gada vasaras noslēgumā.

Rietumu Bankas labdarības fonda un VEF Rīga organizētais radošais #vefgrozs konkurss šogad norisinājās jau trešo gadu pēc kārtas.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply