Aicinām skolēnus piedalīties radošās sacensībās un iegūt savai skolai basketbola grozu

Basketbola klubs “VEF Rīga” sadarbībā ar “Rietumu Bankas labdarības fondu” no 15. aprīļa līdz 31. maijam aicina Latvijas skolēnus piedalīties radošajās #vefgrozs sacensībās un iegūt savai skolai āra basketbola grozu.

Šogad #vefgrozs labdarības kampaņas ietvaros skolām Latvijā kopumā tiks dāvināti četri basketbola grozi. Katrai no skolām, kas iegūs grozu, tiks dāvinātas arī jaunas basketbola bumbas. Groza ieguvējus noteiks skolu radošās sacensības sociālajās vietnēs Instagram un Facebook, kā arī iesūtītās vēstules un žūrijas komisijas vērtējums, kuras sastāvā ir “VEF Rīga” un “Rietumu Bankas labdarības fonda” pārstāvji.

“VEF Rīga” valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups: “Esam priecīgi, ka kopīgi ar “Rietumu Bankas labdarības fondu” jau trešo gadu varam rīkot šāda veida labdarības projektu. Iepriekšējās reizēs esam pārliecinājušies, ka jaunu basketbola grozu dāvināšana skolām bijusi patiesi lietderīga, turklāt skolās, kurās ciemojamies, grozu atklāšana allaž ir bijis nozīmīgs notikums skolu dzīvēs. Šogad papildus grozu uzstādīšanai jaunums ir basketbola bumbu dāvināšana, lai skolām būtu pilnvērtīga iespēja spēlēt basketbolu. Aicinām skolēnus aktīvi iesaistīties, ģenerējot radošus un oriģinālus pieteikumus!”

“Rietumu Bankas labdarības fonda” valdes priekšsēdētāja Inga Šīna: “Ar šo projektu mēs turpinām popularizēt veselīgu dzīvesveidu, kā arī aktīvu brīvā laika pavadīšanu bērnu un jauniešu vidū. Basketbols ir viens no sporta veidiem, ar ko var nodarboties praktiski katrs skolnieks, kas ir ļoti būtiski. Esam priecīgi, ka mūsu iepriekšējos gados uzstādītie grozi tiek aktīvi izmantoti, un palīdz bērniem kārtīgi izkustēties un arī gūt no tā prieku”.

Iepriekšējo gadu laikā kampaņas ietvaros uzstādīti 12 jauni basketbola grozi dažādās Latvijas skolās.

Lai pieteikums klasificētos konkursam, nepieciešams izpildīt divus soļus:

1. ievietot publiski pieejamu attēlu vai video sociālajos tīklos Facebook un/vai Instagram, tekstā nosaukt savu skolu un norādīt iemeslu, kāpēc tā ir pelnījusi basketbolu grozu āra laukumā (piemēram: “Manai skolai ir vajadzīgs #vefgrozs, jo…”) un pievienot savam attēlam vai video tekstā heštagu #vefgrozs;

2. atsūtīt pieteikuma vēstuli elektroniskajā pastā uz [email protected], norādot tematā “Pieteikums VEF grozam”, kurā detalizētāk tiktu aprakstīta skolas nepieciešamība pēc jauna āra basketbola groza.

Vērtēšanas kritēriji grozu pieteikumiem:

· attēla/video un vēstulē nepārprotami nosakāma nepieciešamība pēc basketbola groza;

· groza publiska, neierobežota pieejamība un atbilstoša, jau labiekārtota vieta tā uzstādīšanai;

· aprakstīt skolas / ciemata/ pilsētas sportiskās aktivitātes, aktīvas jauniešu grupas, biedrības;

· vērtējot pieteikumus, žūrija ir tiesīga sazināties ar konkrētajām skolām un pieprasīt papildus informāciju izsvērta lēmuma pieņemšanai;

· vērtējot pieteikumus sociālajos tīkos, tiks ņemts vērā attēla/video radošums un oriģinalitāte, kā arī skolēnu atbalsts, kas izpaužas kā “patīk” atzīmes pie konkrētās publikācijas sociālajos tīkos.

Kampaņas rezultāti tiks paziņoti 3. jūnijā, bet āra basketbola grozu uzstādīšana – līdz jaunā mācību gada sākumam. Konkursā var pieteikties skolēni no 1. līdz 12. klasei, piedaloties gan klasei kopā, gan individuāli.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply