Ir paziņoti konkursa „Ineses Galantes talanti” finālisti

Muzikālā konkursa „Ineses Galantes talanti” žūrija ir nosaukusi finālistus, kuri piedalīsies tā noslēguma kārtā 12. maijā.

Konkurss, ko rīko slavenās dziedātājas vārdā nosauktais fonds, katru gadu notiek ar Rietumu Bankas labdarības fonda atbalstu.

Kompetentā žūrija, kuras sastāvā ir pieredzējuši pedagogi un profesionāli mūziķi, novērtēja pretendentu uzstāšanos un noteica pēdējās kārtas dalībniekus.

Vērtējot kandidātus, tika ņemti vērā tādi aspekti kā skaņdarba izpildījuma mākslinieciskā vērtība un dziedātāja tehniskās iemaņas, kā arī mākslinieciskums un mūziķa personības izpausmes, repertuāra atbilstība viņa personībai.

Konkursa fināls notiks 12. maijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Pasākumā tiks nosaukti un apbalvoti uzvarētāji – viņi saņems goda rakstus, naudas prēmijas un stipendijas turpmākajai muzikālajai izglītībai, kā arī varēs piedalīties fonda koncertos un festivālā Summertime, kas katru gadu notiek Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē.

Konkursa mājaslapā joprojām turpinās publiskais balsojums, kas noteiks uzvarētāju nominācijā „Skatītāju simpātija”. Pagājušajā gadā šādā balsojumā piedalījās vairāk nekā 70 tūkstoši cilvēku no visas pasaules.

Atgādināsim, ka piedalīties konkursā var jebkurš Latvijas vokālists vai mūziķis, kas spēlē taustiņinstrumentus, stīgu, pūšaminstrumentus vai sitaminstrumentus. Piedalīšanās ir bez maksas un tai nav nekādu ierobežojumu, tajā skaitā vecuma ziņā. Šogad konkurss notiek jau sesto reizi. Konkursa žūrijā darbojas: Inese Galante, Toms Ostrovskis, Sergejs Jēgers, Dagnija Staķe, Andris Vecumnieks, Terēza Zīberte-Ījaba, Uldis Zilberts.

Uzzināt vairāk par konkursu un nobalsot par uzvarētāju nominācijā „Skatītāju simpātija” var 
šeit.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply