Sācies Rietumu Bankas labdarības fonda atbalstītās balvas «Kilograms kultūras 2018» gada balsojums

Ceturtdien, 24. janvārī, ar Rietumu Bankas labdarības fonda ikgadējo atbalstu sācies Latvijas sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā “Kilograms kultūras” fināla balsojums. Balsot var par kultūras notikumiem, faktiem un darbiem deviņās kategorijās – literatūra, teātris, vizuālā māksla, mūzika, kino, mantojums, pārsteigumu un kultūrvieta. Balsojums norisināsies līdz 2. februāra plkst. 23.59, bet uzvarētāji tiks noskaidroti svinīgajā balvas “Kilograms kultūras” pasniegšanas ceremonijā 26. februārī.

Lai nokļūtu pie fināla balsojuma nominantiem, Latvijas Radio, Latvijas Televīzijas un LSM.lv žūrija izvirzīja savā redzējumā oriģinālākos un kvalitatīvākos aizvadītā gada Latvijas kultūras notikumus. Divos balsojumos – vasarā un ziemā – skatītāji un klausītāji varēja izvēlēties savus favorītus, un tie divi darbi, kas savās kategorijās saņēma lielāko balsu skaitu, iekļuva balvas fināla balsojumā, līdz ar to katrā kategorijā, izņemot “Kultūrvietu”, sacenšas četri darbi.

„Visās kategorijās kultūras piedāvājums bijis grandiozs apjomā un izcils kvalitātē. Līdzās tam, ka ir radītas paliekošas vērtības un mirklīgi prieki lokālam lietojumam, daudz vairāk nekā citus gadus izjutām arī Latvijas kultūras starptautisko izrāvienu,” norāda “Kilograms kultūras” žūrijas locekle, Latvijas Radio 3 – “Klasika” direktore Gunda Vaivode.

“Kilograms kultūras 2018” ikgadējais atbalstītājs ir Rietumu Bankas labdarības fonds, visiem laureātiem, papildus tradicionālajam zeltītajam simboliskajam kilograma atsvaram, piešķirot prēmijas – katram 1000 eur apmērā.

Balsot var šeit.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply