Ar Rietumu Bankas labdarības fonda atbalstu sākas konkurss “Ineses Galantes talanti”

Latvijā ir sācies tradicionālais muzikālais konkurss “Ineses Galantes talanti”, ko ik gadu organizē slavenās operas dziedātājas fonds sadarbība ar Rietumu Bankas labdarības fondu.

Piedalīties konkursā var jebkurš Latvijas vokālists vai mūziķis, kas spēlē taustiņinstrumentus, stīgu, pūšaminstrumentus vai sitaminstrumentus. Video pieteikumi un anketas jāiesniedz konkursa oficiālajā vietnē www.inesesgalantestalanti.lv līdz 10.martam. Piedalīšanās ir bez maksas un tai nav nekādu ierobežojumu, tajā skaitā vecuma ziņā.

Konkurss notiks divās kārtās: pirmajā kārtā žūrija vērtēs dalībnieku video pieteikumus – tieši šis formāts noteiks, kuri izpildītāji iekļūs finālā un cīnīsies par balvām. Finālisti tiks paziņoti 25.martā. Otrais, noslēguma posms un laureātu apbalvošana notiks 12.maijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Turklāt no 1.aprīļa projekta oficiālajā vietnē sāksies publikas balsojums, kas noteiks uzvarētāju nominācijā “Publikas simpātija”.

Konkursa žūrijā darbosies pieredzējuši pedagogi un profesionāli mūziķi: konkursa patronese Inese Galante, Toms Ostrovskis, Sergejs Jēgers, Dagnija Staķe, Andris Vecumnieks, Terēza Zīberte-Ījaba, Uldis Zilberts.

Laureāti katrā kategorijā saņems naudas balvas un stipendijas profesionālām mācībām.
Līdztekus tam uzvarētāji tiks uzaicināti piedalīties vienā no Latvijas visnozīmīgākajiem muzikālajiem pasākumiem – festivālā “Summertime – aicina Inese Galante” Dzintaru koncertzālē, kas šogad svin 15 gadu jubileju.

Vairāk par konkursu var uzzināt šeit: http://inesesgalantestalanti.lv/lv/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply