Latvijas skolās atklāti sešI Rietumu Bankas labdarības fonda un VEF Rīga dāvinātie basketbola grozi

Rietumu Bankas labdarības fonds (RBLF) sadarbībā ar basketbola klubu ”VEF Rīga” šoruden turpināja pērn aizsākto tradīciju, dāvinot jaunus āra basketbola grozus skolām Rīgā, tās apkaimē un citos Latvijas reģionos.

Basketbola grozi tika dāvināti radošo #vefgrozs sacensību ietvaros. Šajā konkursā skolēniem bija iespēja palīdzēt iegūt savai skolai jaunu basketbola grozu, izveidojot radošu foto vai video, kuri tika publicēti sociālajās Instagram un Facebook vietnēs un kurus izvērtēja no VEF un RBLF pārstāvjiem veidotā žūrija. Labākie pieteikumi palīdzēja skolām iegūt balvu – jaunu āra basketbola grozu. Katrā no skolām, kas ieguva atzinību #vefgrozs konkursā, tika rīkots īpašs pasākums, kurā jauno basketbola grozu atklāšanas pasākumā ciemojās arī “VEF Rīga” basketbolisti.

2018. gadā jaunus basketbola grozus ieguva Jaunmārupes pamatskola, Mārupes vidusskola, Rīgas Rīnūžu vidusskola, Babītes vidusskola, Vecpiebalgas vidusskola un Suntažu vidusskola. Iepriekšējā gadā jaunus grozus ieguva vēl sešas citas skolas – Rīgas Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Rīgas 41. vidusskola, Krāslavas pamatskola, Pļaviņu novada ģimnāzija, Saldus pamatskola un Rīgas 1. speciālā internātpamatskola.

“Paldies Rietumu Bankas labdarības fondam par palīdzību šāda kopīga projekta īstenošanā jau otro gadu pēc kārtas! Apjomīgais #vefgrozs projekts palīdz pildīt ļoti svarīgu funkciju – mudināt uz sportošanu svaigā gaisā, vienlaikus arī popularizējot basketbolu. Ciemojoties skolās, kurās uzstādījām un atklājām grozus, pārliecinājāmies, ka šādi basketbola grozi ir ļoti noderīgi rīki skolu sporta infrastruktūras uzlabošanā. Ceram sekmīgi turpināt #vefgrozs projektu arī nākotnē!” sacīja “VEF Rīga” valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups.

“Šis projekts mums, Rietumu Bankas labdarības fondam, ir ļoti nozīmīgs, jo bērnu labklājība un veselība ir viena no galvenajām fonda prioritātēm. Divu gadu garumā, sadarbojoties pie šī projekta ar VEF, kopumā esam atbalstījuši jau 12 skolas, veicinot skolu infrastruktūras attīstību un padarot skolēnu nodarbības un sportiskos brīvbrīžus vēl patīkamākus. Kā zināms, fiziskās aktivitātes ir ļoti svarīgas kā bērnu veselībai, tā arī dzīvespriekam,” stāsta Inga Šīna, Rietumu Bankas labdarības fonda valdes priekšsēdētāja.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply