Radošā #vefgrozs konkursa ietvaros sešas Latvijas skolas iegūst jaunus āra basketbola grozus

Basketbola klubs “VEF Rīga” kopā ar “Rietumu Bankas labdarības fondu” organizēja radošo konkursu, noskaidrojot sešas Latvijas skolas, kurām tiks dāvināti jauni āra basketbola grozi.

Konkurss ritēja četru nedēļu garumā, apzinot sešas skolas, kuras iegūs jaunus āra basketbola grozus. Konkursa uzvarētājus noteica sacensība sociālajos tīklos Instagram un Facebook, kā arī iesūtītās pieteikuma vēstules un vērtējums no žūrijas komisijas, ko veidoja “VEF Rīga” un “Rietumu Bankas labdarības fonda” pārstāvji. Konkursa pieteikumus var atrast minētajos sociālajos tīklos, lietojot heštagu #vefgrozs.

Sešas skolas, kas 2018.gadā uzvarējušas radošajās sacensībās un iegūs dāvanā jaunus āra basketbola grozus:

· Rīgas Rīnūžu vidusskola,

· Mārupes vidusskola,

· Jaunmārupes pamatskola,

· Babītes vidusskola,

· Vecpiebalgas vidusskola,

· Suntažu vidusskola.

“Esam priecīgi, ka jau otro gadu pēc kārtas mēs varam rīkot šādu labdarības projektu kopā ar “Rietumu Bankas labdarības fondu”,” pēc konkursa noslēguma sacīja “VEF Rīga” valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups, turpinot: “Iespēja sportot, kas mūsu gadījumā tiek veicināta ar jauniem āra basketbola groziem, ir viens no pamatnoteikumiem tam, lai dominētu aktīvs un veselīgs dzīvesveids. Priecēja, ka #vefgrozs konkursa laikā tapa radoši pieteikumi no dažādām Latvijas pusēm, apliecinot to, ka basketbols ir mūsu spēle.”

“Mēs ticam, ka atjaunota sporta infrastruktūra veicinās bērnu interesi un vēlēšanos iemēģināt savas spējas vai trenēt jau esošās. Sports ir neatņemama un ļoti vajadzīga bērnu ikdienas sastāvdaļa, kas gādās, lai mūsu jaunākā paaudze aug vesela un aktīva. Priecājamies, ka varam palīdzēt, un kopā ar “VEF Rīga” šogad varam iepriecināt vairāku skolu bērnus un apkārtnē dzīvojošos aktīvos cilvēkus, uzstādot jaunus basketbola grozus,” dalās Inga Šīna, “Rietumu Bankas labdarības fonda” valdes priekšsēdētāja.

Pēc konkursa uzvarētāju noskaidrošanas #vefgrozs labdarības kampaņas organizētāji sazināsies ar minētajām skolām, vienojoties par grozu uzstādīšanu, kas paredzēta 2018. gada augusta beigās – septembrī.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply