Āgenskalna Valsts ģimnāzijā atklāts pirmais #vefgrozs grozs

Basketbola klubs “VEF Rīga” sadarbībā ar “Rietumu Bankas labdarības fondu” ceturtdien, 7. septembrī, atklāja jaunu basketbola grozu Rīgas Āgenskalna Valsts ģimnāzijā #vefgrozs labdarības kampaņas ietvaros.

Tieši Āgenskalna Valsts ģimnāzijā oficiāli tika prezentēts pirmais no sešiem basketbola groziem. Atklāšanas pasākumā piedalījās “VEF Rīga” galvenais treneris Jānis Gailītis, spēlētāji Mareks Mejeris un Kaspars Vecvagars, kā arī “Rietumu Bankas labdarības fonda” valdes priekšsēdētāja Inga Šīna.

Pasākuma ievadā katrs sniedza uzrunu skolēniem, kam sekoja sportiskas aktivitātes ar vefiešiem, iemēģinot jauno grozu Āgenskalna Valsts ģimnāzijā, kur basketbols ir īpaši populārs. Pērnajā sezonā Āgenskalna Valsts ģimnāzijas meiteņu basketbola komanda sasniedza “VEF Rīgas skolu superlīgas” finālu.

Drīzumā atklāšanas pasākumi sekos arī citās skolās, kas ieguvušas Vefiņa un “Rietumu Bankas labdarības fonda” dāvātos grozus, pateicoties dalībā radošajā #vefgrozs konkursā.

“Rietumu Bankas labdarības fonda” valdes priekšsēdētāja Inga Šīna: “Esam priecīgi, ka sadarbībā ar basketbola klubu “VEF Rīga” ir iespēja veicināt sportošanu bērnu un jauniešu vidū, dāvinot basketbola grozus dažādām skolām gan Rīgā, gan citos Latvijas reģionos. Esam par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, bet svarīgs tā priekšnoteikums ir brīvi pieejama infrastruktūra, tāpēc ir būtiska jauna šādu basketbola grozu atklāšana. Jānovēl vien patīkamu un aktīvu sportošanu, izmantojot jaunos VEF grozus.”

Ivan Varshavsky

“VEF Rīga” prezidents Edgars Jaunups: “Paldies “Rietumu Bankas labdarības fondam” par sadarbību #vefgrozs kampaņas ietvaros, rodot iespēju dāvāt jaunus basketbola grozus. Kopīgi šā gada laikā atklāsim sešus grozus skolās Rīgā, Krāslavā, Pļaviņās un Saldū. Daudziem basketbolistiem ceļš uz virsotnēm sākas tieši ielu basketbola laukumos, kuros tiek sperti pirmie soļi šajā spēlē, tāpēc ceram, ka arī šādā veidā, dāvinot jaunus grozus skolām, sniegsim savu artavu. Novēlu īpaši bērniem un jauniešiem izmantot iespēju un arvien vairāk laika pavadīt, sportojot svaigā gaisā.”

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply