Rīgā ir norisinājušās pasaules kausa kvalifikācijas sacensības spīdvejā

Ar Rietumu Bankas atbalstu jūnija beigās Rīgā ir norisinājušās pasaules kausa kvalifikācijas sacensības spīdvejā.

Sacīkstēs, kuras norisinājās Biķernieku stadionā, uzvaru guva Latvijas komanda, kas šobrīd plāno piedalīties Komandu Pasaules kausa pusfinālā.

Pasaules kausa kvalifikācijas sacensībās Rīgā ir piedalījušies sportisti no Vācijas, Itālijas, Francijas un Latvijas. Latvijas komandu pārstāvēja tādi spēcīgie sportisti kā: Andžejs Ļebedevs, Maksims Bogdanovs, Kjasts Puodžuks, Jevgeņijs Kostigovs. Gala rezultātā mūsu izlases komanda nopelnīja 52 punktus no 60 iespējamiem, bet par labāko spēlētāju tiesneši ir atzinuši Andžeju Ļebedevu (15 punkti no 15).

Pēc šīs uzvaras Latvijas izlases komanda dosies uz Zviedrijas Vasterviku, kur 4. jūnijā norisināsies otrais Komandu Pasaules kausa pusfināls, un pēc tā rezultātiem varēs spriest par nākotnes finālistiem. Speciālisti uzskata, ka Latvijas sportistiem ir diezgan lielas izredzes tikt finālā un, iespējams, pat izcīnīt čempionu titulu. Savukārt atbalstītājiem atliek cerēt uz to, ka sacīkšu dalībnieki no Latvijas patiešām pierādīs sevi kā labākie un tiesneši pieņems lēmumu piešķirt viņiem čempionu titulu.

Spīdvejs ir viens no populārākajiem motosporta veidiem pasaulē. Latvijā tam ir ievērojamas tradīcijas un vairāk nekā 50 gadu sena vēsture. Par Latvijas spīdveja centru tradicionāli tiek uzskatīta Daugavpils – Latvijas otrā lielākā pilsēta, kurā atrodas viens no Eiropā labākajiem spīdveja trekiem. Pirms diviem gadiem, kad tika pabeigta Biķernieku stadiona rekonstrukcija, mēs esam kļuvuši par lieciniekiem spīdveja aktīvai attīstībai Rīgā.

Pēdējo desmit gadu laikā Rietumu Banka un tās Labdarības fonds aktīvi atbalsta spīdveju un citus sporta veidus, uzstājoties kā Latvijā notiekošo nozīmīgo starptautisko sacensību sponsors, kā arī sekmējot jauniešu spīdveja attīstības procesu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply