#vefgrozs konkursa ietvaros sešas Latvijas skolas iegūst jaunu āra basketbola grozu

Basketbola klubs “VEF Rīga” sadarbībā ar Rietumu Bankas labdarības fondu šajā pavasarī organizēja konkursu, kurā Latvijas skolēniem bija iespēja iegūt savai skolai āra basketbola grozu. Konkurss noritēja divās daļās aprīlī un maijā, kopā piešķirot grozus sešām skolām – trīs skolām Latvijas reģionos un trīs skolām Rīgā.

Trīs skolas, kas uzvarējušas maija konkurencē un iegūs jaunu āra basketbola grozu – Rīgas 1.speciālā internātpamatskola, Krāslavas pamatskola un Pļaviņu novada ģimnāzija. Konkursa ietvaros aprīlī iespēju savai skolai uzstādīt jaunu basketbola grozu ieguva Saldus pamatskola, Āgenskalna Valsts ģimnāzija un Rīgas 41. vidusskola.

Rietumu Bankas labdarības fonda valdes priekšsēdētāja Inga Šīna uzsver: “Konkursa mērķis bija popularizēt veselīgu dzīvesveidu un aktīvu brīvā laika pavadīšanu bērnu un jauniešu vidū. Paldies visiem skolēniem par radošajiem un oriģinālajiem pieteikumiem. Prieks, ka skolēni aktīvi iesaistījās un parādīja, ka jaunieši ir gatavi paši iesaistīties projektu īstenošanā un interesējas par veselīgu dzīvesveidu. Paldies “VEF Rīga” par sadarbību jaunas, bērniem brīvi pieejams sporta infrastruktūras radīšanā.”

“VEF Rīga” valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups: “Esam gandarīti par šo kopīgo projektu ar Rietumu Bankas labdarības fondu, jo tā ietvaros ne tikai kopīgiem spēkiem esam uzlabojuši sporta infrastruktūru Latvijas reģionos un Rīgā, bet arī apsprieduši šo jautājumu plašā ekspertu lokā. Arvien biežāk ārsti pauž satraukumu par bērnu un pieaugušo aptaukošanās izplatību Latvijā, ko arī uzrāda vairāki pētījumi, tāpēc “VEF Rīga” noteikti arī nākamajā sezonā dos savu ieguldījumu šīs problēmas risināšanā.”

Groza ieguvējus noteica sacensība sociālajos tīklos Instagram, Twitter, Facebook un iesūtītās vēstules, kā arī vērtējums no žūrijas komisijas, ko veidoja “VEF Rīga” un Rietumu Bankas labdarības fonda pārstāvji.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply