Zināmas pirmās trīs skolas, kas, #vefgrozs konkursa ietvaros, iegūs jaunu āra basketbola grozu

Basketbola klubs “VEF Rīga” sadarbībā ar “Rietumu Bankas labdarības fondu” organizē konkursu, kurā Latvijas skolēniem ir iespēja iegūt savai skolai āra basketbola grozu. Konkurss norit divās daļās – aprīlī un maijā. Ir noskaidroti aprīļa mēneša uzvarētāji, taču nekas nav beidzies, vēl ir iespēja piedalīties konkursā un pieteikt savu skolu līdz 31.maijam.

Pirmās trīs skolas, kas iegūs jaunu āra basketbola grozu ir Saldus pamatskola, Āgenskalna Valsts ģimnāzija un Rīgas 41. vidusskola.

“Rietumu Bankas labdarības fonda” valdes priekšsēdētāja Inga Šīna uzsver: “Līdz ar moderno tehnoloģiju ienākšanu bērnu ikdienas dzīvē, katru gadu palielinās arī to bērnu skaits, kuriem ir liekā svara un tā izraisītas veselības problēmas. Tāpēc jaunas un brīvi pieejamas sporta infrastruktūras radīšana bērniem un jauniešiem ir viena no “Rietumu Bankas labdarības fonda” darbības prioritātēm. Īpašs prieks, ka kopā ar “VEF Rīga” varam radīt konkursu, kurā skolēniem ir iespēja būt aktīviem un radīt vietu, kur brīvo laiku pavadīt sportojot svaigā gaisā. Paldies skolēniem par radošajiem un orģinālajiem pieteikumiem.”

“VEF Rīga” valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups: “Vēlos aicināt skolēnus aktīvāk piedalīties konkursā, lai savas skolas īpašumā iegūtu labu āra basketbola grozu. Pieejama sporta infrastruktūra ir viens no būtiskiem priekšnoteikumiem, lai veicinātu aktīvu un līdz ar to arī veselīgu dzīvesveidu, jo līdz ar vienu labu ieradumu, proti, aktīvu laika pavadīšanu, vieglāk ir apgūt vēl citus līdzīgus, piemēram, veselīgu ēšanu u.tml.”

Groza ieguvējus nosaka sacensība sociālajos tīklos Instagram, Twitter, Facebook un iesūtītās vēstules, kā arī vērtējums no žūrijas komisijas, ko veido “VEF Rīga” un “Rietumu Bankas labdarības fonda” pārstāvji. Daļu no konkursa pieteikumiem var atrast sociālajos tīklos, lietojot #vefgrozs.

Kopumā tiks dāvināti seši grozi – trīs skolām Latvijas reģionos un trīs Rīgā. Konkursā var pieteikties skolēni no 1. līdz 12. klasei, piedaloties gan klasei kopā, gan individuāli. Grozu uzstādīšana notiks jūnijā un jūlijā, par to uzstādīšanu rūpējas konkursa organizatori. Ar žūrijas vērtēšanas kritērijiem un konkursa nolikumu varat iepazīties šeit.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply