Par Rietumu Bankas labdarības fonda un Rīgas Krievu teātra labdarības akciju

Rietumu Bankas labdarības fonds sadarbībā ar M. Čehova Rīgas Krievu teātri atkal īsteno Latvijas bērnu namu audzēkņiem veltītu labdarības akciju.

Rietumu Bankas Labdarības fonds un M. Čehova Rīgas Krievu teātris bērnu namu, internātskolu un sociālo centru audzēkņiem jau otro gadu pēc kārtas dāvā iespēju apmeklēt izrādes Ziemassvētku brīvlaikā. Labdarības fonds šim nolūkam ir iegādājies vairāk nekā 600 biļešu uz izrādēm “Sniega karaliene” un “Mazais princis”, kas notiek no 20. līdz 30. decembrim.

Šoreiz M. Čehova teātra skatītāji būs Rīgas pašvaldības bērnu un jauniešu centru, mūzikas internātvidusskolas, Rīgas Lastādijas internātskolas, speciālo internātpamatskolu, krīzes centra “Māras centrs” un Jūrmalas bērnu nama “Sprīdītis” audzēkņi.

“Mūsu fonds šāda veida projektus un programmas īsteno visu gadu, tomēr daudzu gadu laikā ir izveidojusies šī jaukā tradīcija – pirms Ziemassvētkiem rīkot īpašas akcijas un pasākumus, kuru mērķis ir atbalstīt, palīdzēt, piedāvāt saturīgu atpūtu un izzinošus pasākumus mazturīgo ģimeņu bērniem un visiem, kam nepieciešams īpašs atbalsts. Daudzus gadus mēs palīdzējām leļļu teātrim doties viesizrādēs uz attāliem Latvijas novadiem. Šobrīd jau otro gadu sadarbojamies ar M. Čehova Rīgas Krievu teātri. Ticam, ka Jaunā gada priekšvakarā Latvijas bērni gūs vairāk prieka un labu emociju,” ir pārliecināta Rietumu Bankas Labdarības fonda Valdes priekšsēdētāja Inga Šīna.

Pagājušajā gadā ar Rietumu Bankas Labdarības fonda atbalstu M. Čehova teātra bērnu izrādes ziemas brīvlaikā noskatījās 570 jaunie skatītāji – bērnu namu un internātu audzēkņi.

Rietumu Bankas Labdarības fonds ir dibināts 2007. gada 13. aprīlī, tā mērķis ir atbalstīt sociālās atbildības un sabiedriskā labuma projektus. Labdarības fonds realizē Rietumu Bankas iniciatīvas labdarības jomā, īsteno bankas vēlmi palīdzēt sabiedrībai un veicināt tās garīgo attīstību. Fonds atbalsta galvenokārt sociālo sfēru, izglītību, zinātni un kultūru.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply