Bērnu un jauniešu centrā „ZiemeļI” atklāj Rietumu Bankas labdarības fonda atbalstīto velo darbnīcu

Šodien, 6. oktobrī, tika atklāta Bērnu un jauniešu centra „Ziemeļi” velo darbnīca, kuras izveidi atbalstīja Rietumu Bankas labdarības fonds (RBLF). Pasākumā piedalījās RBLF vadītāja Inga Šīna, Rīgas mērs Nils Ušakovs un Baltijas valstu labākās riteņbraukšanas komandas „Rietumu Banka – Rīga” sportisti, kuri kopā arī jaunajiem velo entuziastiem izmēģināja jaunās darbnīcas tehniku un dalījās ar saviem pieredzes stāstiem par velosportu.

Rietumu Bankas labdarības fonds, kas ir viens no lielākajiem privātajiem fondiem Latvijā, jau 10 gadus aktīvi atbalsta sociāli atbildīgas iniciatīvas, kā vienu no prioritātēm izceļot tieši atbalstu bērniem un jauniešiem. RBLF vadītāja Inga Šīna uzsver: „Rietumu Bankas labdarības fonds nodrošināja velosipēdu labošanai nepieciešamā inventāra iegādi, taču galvenie dienas varoņi ir paši Bērnu un jauniešu centra „Ziemeļi” jaunieši. Viņi paši savām rokām un no sirds ir piedalījušies velo darbnīcas izveidē. Paši iekārtoja darbnīcu, paši skrūvēja plauktus, paši krāsoja sienas un iesaistījās velosipēdu labošanai nepieciešamā inventāra iegādē. Bērniem būs iespēja iemācīties ko jaunu, kā arī pavadīt brīvo laiku aktīvi un veselīgi.”

Rīgas mērs Nils Ušakovs uzsvēra: „Ar Rietumu Bankas labdarības fondu dažādu sociālu iniciatīvu atbalstīšanā Rīgas Dome sadarbojusies jau vairākkārt, un šodien kopīgi atklājām vēl vienu sociālu projektu – velo darbnīcu bērniem. Tāpēc personīgi gribu izteikt lielu pateicību Rietumu Bankas labdarības fondam par atbalstu šim projektam. Var redzēt, ka bērni ir priecīgi, kas ir pats galvenais un par ko man ir vislielākais prieks.”

Bērni, pateicībā par atbalstu velo darbnīcas tapšanā RBLF vadītājai Ingai Šīnai dāvināja pašu radītu gleznu. Bērnu un jauniešu centra „Ziemeļi” vadītāja Sarmīte Grope uzrunā atklāja: „Šodien ir piepildījies viens no mūsu lielākajiem sapņiem, paldies Rietumu Bankas labdarības fondam, kas palīdzēja mums to piepildīt. Katru reizi uzlūkojot mūsu bērnu dāvināto gleznu, novēlam atcerēties par saviem sapņiem arī jums.”

Velo darbnīcas atklāšanas svinīgā pasākuma noslēgumā Rietumu Bankas labdarības fonds un riteņbraukšanas komanda „Rietumu Banka – Rīga” bērniem dāvināja riteņbraukšanas formas un sporta cepurītes, komandas sportisti dalīja autogrāfus un kopā ar bērniem izmēģināja jauno inventāru. Vienlaikus ar šīs darbnīcas atklāšanu Rietumu banka paziņoja par velo komandas nosaukuma maiņu, jo turpmāk komanda sauksies „Rietumu banka – Rīga”. Ar šo nosaukumu komanda startēs jau tuvākajās sacensībās – Pasaules čempionātā šosejas riteņbraukšanā, kas notiks Katarā.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply