Pasākumi izstādes “Zaļš un vēl zaļāks” ietvaros

Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā ar Nākotnes Atbalsta fonda (NAF) atbalstu norisinās izstāde “Zaļš un vēl zaļāks”, kuras ietvaros notiek arī dažādi pasākumi un nodarbības.

Izstādes galvenais mērķis ir sniegt iespēju radošā atmosfērā labāk iepazīt dabu, izveidot harmoniskas attiecības ar to un iemācīties tai nekaitēt. Izstāde ir paredzēta galvenokārt bērniem, bet piemērota arī citiem interesentiem.

Ģimenēm ar bērniem ir izstrādāta daudzveidīga pasākumu programma, kuras ietvaros ir iespēja satikt māksliniekus un dažādus speciālistus, lai radoši darbojoties un atpūšoties gūtu zināšanas par mākslas un dabas procesiem.

Izstādi ir iespēja apmeklēt arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Tās ietvaros notiek  radošas darbnīcas cilvēkiem ar uztveres grūtībām, palīdzot interaktīvā veidā iegūt jaunas zināšanas par apkārtējo pasauli.

Kā skaidro Nākotnes Atbalsta fonda valdes priekšsēdētāja Inga Šīna: “Viena no mūsu fonda darbības nostādnēm ir atbalstīt visas sabiedrības grupas, jo tikai tādā veidā varam veidot īsti līdztiesīgu valsti, kur viena no pamatvērtībām ir cieņa pret līdzcilvēkiem. Daudzus gadus sniedzam nepieciešamo palīdzību bērnu namiem un skolām, neredzīgo un nedzirdīgo biedrībām, iestādēm, kuras rūpējās par bērniem ar īpašām vajadzībām. Priecājos, ka arī mūsu atbalstīto izstāžu organizētāji arvien vairāk pievērš uzmanību tam, lai tās būtu ērti un interesanti apmeklēt katram cilvēkam”.

Izstāde “Zaļš un vēl zaļāks” ir apskatāma  Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenajā ēkā līdz 19. novembrim.

Vairāk par pasākumu programmu ģimenēm lasiet šeit.