13. aprīlī Nākotnes Atbalsta fondam aprit 17 gadi

Nākotnes Atbalsta Fondu dibināja AS Rietumu Banka 2007. gadā ar mērķi veicināt labdarību un iesaistīties sabiedriski nozīmīgu iniciatīvu atbalstīšanā un turpināt Rietumu Bankas mecenātisma un filantropijas tradīciju, kas to realizē jau no 90. gadu beigām.

Mūsu fonds kopš darba sākuma ir atbalstījis ap 1200 dažādu projektu visā Latvijā, ziedojot tam teju desmit miljonus eiro. NAF ir viena no lielākajām labdarības iniciatīvām Latvijas vēsturē.

Jau no pirmajām darbības dienām fonda prioritātes bija sabiedrības veselības veicināšana, bērnu medicīnas iespēju uzlabošana, atbalsts bērniem un jauniešiem no maznodrošinātām ģimenēm, kā arī sabiedrībai svarīgi projekti kultūras, sociālajā un vides jomā. Vēlāk paplašinājām savu darbību, lai atbalstītu sasniegumus sportā, kultūras mantojuma saglabāšanu, pilsētvides attīstību, kā arī realizējam ESG principus.

Jau no paša sākuma esam arī atbalstījuši Ukrainu un sniedzam plašu un vispusīgu palīdzību Ukrainas bēgļiem Latvijā.

Fonda sadarbības partneru vidū ir tādas lielas, cienījamas organizācijas kā Bērnu klīniskā universitātes slimnīca, Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, Valsts prezidenta kanceleja, Nacionālais mākslas muzejs, ziedot.lv, Rīgas un citu pilsētu pašvaldības, ebreju kopienas, lielākās reliģiskās konfesijas, Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde u.c. Tajā pašā laikā gadu no gada atbalstām arī nelielus projektus: krīzes centrus, vides organizācijas, patversmes, izglītības iestādes, bērnu centrus, invalīdu biedrības.

Mums ir vēsture, veiksmīga pieredze, autoritāte un reputācija: fonda valdes priekšsēdētāja Inga Šīna jau daudzus gadus kā Nākotnes Atbalsta fonda pārstāve piedalās VID pārraudzībā esošajā Sabiedriskā labuma organizāciju komisijas darbā, kā arī mūsu Fondam jau kopš tā darbības sākuma ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss, kas ļauj ziedotājiem saņemt nodokļu atlaides.

NAF mērķis vienmēr ir bijis atbalstīt tādus projektus un procesus, kas ir svarīgi Latvijas sabiedrības pilnvērtīgai izaugsmei, bet, kas nespēj eksistēt tikai pateicoties ekonomikas efektivitātei, vai kurus nefinansē valsts.

Ceram, ka mūsu domubiedru skaits arvien pieaugs, un turpināsim darīt labos darbus kopā!