Svētki beigušies, bet labie darbi turpinās

Ziemassvētku brīvdienas ir aiz muguras un nu visas svētku dāvanas jau ir atradušas adresātus. Tostarp tās, kuras sagādāja Rietumu Bankas darbinieki un adresātiem nogādāja mūsu labdarības fonds.

Šogad Bankā, zem Ziemassvētku eglītes pirmajā stāvā, tika atstātas vairāk nekā 100 dāvanas bērniem, pensionāriem, invalīdiem. Tās tika nogādātas trīs vietās:

  • uz Rīgas Ukraiņu vidusskolu un sākumskolu – ukraiņu bērniem no bēgļu ģimenēm;
  • Uz Nacionālo rehabilitācijas centru “Vaivari”, ar kuru mūsu labdarības fonds sadarbojas jau daudzus gadus;
  • bet trešā vieta ir vēl viens mūsu ilggadējs partneris – sociālais centrs Varakļānos, kas darbojas ar invalīdiem, vientuļiem pensionāriem un trūcīgām daudzbērnu ģimenēm. Dāvanas tur tika pasniegtas svētku pasākuma laikā šogad, 3. janvārī.

Savukārt 6. janvārī Rīgā biedrība Latvijas Bērniem ar kustību traucējumiem rīkoja savu ikgadējo svētku kopā sanākšanu. Svētku cienastus un dāvanas šim pasākumam arī sagādāja arī mūsu labdarības fonds. Biedrība apvieno gan bērnus ar cerebrālo trieku, gan ar cita veida kustību traucējumiem. Nākotnes Atbalsta fonds sadarbojas ar šo biedrību jau vairāk kā 10 gadus, sniedzot dažāda veida palīdzību.

Nākotnes Atbalsta fonds katru gadu cenšas iepriecināt ziemassvētkos sabiedrības mazaizsargātās iedzīvotāju grupas. Šo gadu laikā esam snieguši atbalstu teju katrā novadā. Gan ar bezmaksas leļļu teātra izrādēm un biļetēm uz koncertiem, gan ar dāvaniņām un saldumu paciņām. Ticam, ka kopīgiem spēkiem varam vairot prieku, labestību un līdzcietību!