Mēbeles un tehnika krīzes centriem un invalīdiem

Turpinot atbalsta programmu sociālajā jomā, Nākotnes Atbalsta fonds ir uzdāvinājis nepieciešamās mēbeles, biroja un virtuves tehniku krīzes centru un invalīdu biedrību telpu aprīkošanai.

Liels mēbeļu skaits ir uzdāvināts Latvijas Bērnu fondu krīzes un rehabilitācijas centriem; Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas invalīdu biedrībai; kā arī biedrībai “Tavi draugi”, kas nodarbojas ar palīdzības sniegšanu Ukrainai un Ukrainas bēgļiem Latvijā.

Tika ziedotas visa veida mēbelēs: galdi, krēsli, datorkrēsli, datorgaldi, aprīkojums pārrunu telpām, drēbju skapji, dokumentu skapji un plaukti, virtuves mēbeles. Kā arī dažāda veida tehnika: ledusskapji, mikroviļņu krāsnis, elektriskie sildītāji, printeri, kopēšanas tehnika utt.

Nodrošinājām arī pārvadāšanas pakalpojumu, un kopumā vairāk kā 200 mēbeļu un tehnikas priekšmeti tika piegādāti ziedojumu saņēmējiem ar piecām kravas mašīnām.

Nākotnes Atbalsta fonds pastāvīgi sadarbojas ar Latvijas Bērnu fondu, sniedzot palīdzību bērnu nometņu organizēšanai, bērnu un ģimenes centru materiālās bāzes uzlabošanai utt. Esam arī iepriekš atbalstījuši Latgales priekšpilsētas invalīdu biedrību un realizējuši  daudzus ukraiņu bēgļu atbalsta projektus.