Apbalvotas labākās sirdsmāsas

Pirmdien svinīgajā pasākumā Rīgas pilī tika apbalvotas Nākotnes Atbalsta fonda (NAF) organizētās akcijas Meklējam sirdsmāsu uzvarētājas.

Labākās sirdsmāsas apsveica un godināja Valsts prezidents Egils Levits un akcijas  patronese Valsts prezidenta dzīvesbiedre Andra Levite, NAF padomes priekšsēdētājs Arkādijs Suharenko, NAF padomes locekle Jeļena Buraja, NAF valdes priekšsēdētāja Inga Šīna.

Visas akcijas uzvarētājas ir saņēmušas atzinības rakstus un Nākotnes Atbalsta fonda naudas prēmijas 1000 eiro apmērā, ieskaitot nodokli.

Akcija Meklējam sirdsmāsu norisinās jau no 2008. gada. Šogad tajā piedalījās Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas un Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas māsas.

Akcijas norises laikā ikviens esošais vai bijušais slimnīcas pacients vai pacienta tuvinieki, kā arī slimnīcu kolēģi varēja pieteikt savu sirdsmāsu, aizpildot akcijas anketu norādot medmāsas vārdu, uzvārdu un to, kurā slimnīcā un nodaļā māsa strādā. Slimnīcu administrācija izvirzīja konkursam arī medicīnas māsas, kuras strādāja ar Covid pacientiem.

Kopumā tika apbalvotas 18 sirdsmāsas, kuras kļuva par šī gada konkursa uzvarētājām.

Vairāk par akciju lasiet Valsts prezidenta mājas lapā.