Ielūgumi uz koncertu “Elīna Garanča un draugi” nodoti ārstiem un Ukrainas bēgļiem

Šodien Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, notiks slavenās Latvijas operas zvaigznes Elīnas Garančas koncerts.

Ar Rietumu Bankas dibināta “Nākotnes Atbalsta fonda” atbalstu daļa ielūgumu uz šo koncertu tika nodoti Latvijas mediķiem, kuri ir iesaistīti cīņā pret Covid-19, kā arī Ukrainas bēgļiem.

Elīna Garanča ir Latvijas operdziedātāja, Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliere, Eiropas balvas ieguvēja par kultūras sasniegumiem nominācijā “Muzikālā māksla”, kā arī četrkārtēja ECHO Klassik prēmijas laureāte nominācijā “Gada dziedātāja”.

Sadarbībā ar Paula Stradiņa Universitātes slimnīcas fondu “Nākotnes Atbalsta fonds” uzdāvināja ielūgumus uz šo koncertu ārstiem un medicīnas darbiniekiem, kuri turpina cīņu ar Covid-19 pandēmijas sekām. Savukārt sadarbībā ar Katoļu Baznīcas labdarības organizāciju “Caritas Latvija” ielūgumi uz koncertu nodoti ukraiņu bēgļiem, kuri pašlaik uzturas Latvijā.

“Nākotnes Atbalsta fonda” valdes priekšsēdētāja Inga Šīna saka: “Mūsu fonds turpina rūpēties par ārstiem un veselības aprūpes darbiniekiem, kuri joprojām turpina cīņu ar Covid-19, cīņu par mūsu veselību; cenšamies sniegt viņiem morālu un psiholoģisku atbalstu. Vēl viena mūsu atbalsta mērķa grupa ir  ukraiņu bēgļi, jo, kā mēs visi zinām, kultūra, teātris un klasiskā mūzika daudzos gadījumos palīdz cilvēkiem pārvarēt grūtas dzīves situācijas. Un, protams, mēs novēlam ikvienam, kurš apmeklēs šo brīnišķīgo koncertu, gūt no tā patiesu prieku.”