Turpinām Ukrainas bēgļu atbalsta programmu

Pagājušajā nedēļā Rietumu Bankas dibinātais labdarības fonds “Nākotnes Atbalsta fonds” nodeva Latvijas Sarkanajam krustam lielu bērnu autiņbiksīšu partiju un bērnu siltās segas Ukrainas bēgļu vajadzībām.

Fonds par saviem līdzekļiem iegādājās 750 kvalitatīvo dažādu izmēru autiņbiksīšu iepakojumu, kā arī vairākus desmitus Latvija izgatavoto bērnu vilnas segu. Visas šīs mantas, kuras ir nepieciešamas bēgļu ģimenēm ar mazajiem bērniem, tika nodotas Latvijas Sarkanā krusta darbiniekiem, kuri izdala tās tiem, kam tas ir nepieciešams.

Esam arī nogādājuši “Pestīšanas Armijas” telpās lielu humanitārās palīdzības sūtījumu, kuru ir savākuši Rietumu Bankas darbinieki.

Mūsu nevienaldzīgie darbinieki ir savākuši pilnu busu ar mantām, kuras ir tik ļoti vajadzīgas cilvēkiem, kuri bija spiesti pamest savas mājas: daudzas kastes ar bērnu un pieaugušo apģērbiem un apaviem, rotaļlietām, segām un plediem, gultas veļu, traukiem, elektriskām tējkannām utt. Un vēl tēju, kafiju, konfektes, šokolādes un pārtiku ar ilgu uzglabāšanas termiņu.

Mēs turpinām mūsu atbalsta programmu, uzturam kontaktus ar organizācijām un valsts institūcijām, kuras nodarbojas ar bēgļu pieņemšanu un palīdzību tiem, un pašlaik izskatām jaunus atbalsta projektus.

Tie, kuri vēlas pievienoties mums un ziedot līdzekļus palīdzībai bēgļiem, var atrast mūsu labdarības fonda rekvizītus šeit: https://www.naf.lv/about/.