Rietumu Bankas labdarības fonds atbalsta latvijas hokeja izlasi

Rīgā, gatavojoties Pasaules čempionātam hokejā, notika pārbaudes spēles, kurās Latvijas izlase sacentās ar Krievijas izlasi. Tagad mūsu valsts komanda dosies uz Slovākiju, lai piedalītos čempionātā, kas tur notiks 10.–26. maijā.

Latvijas izlases otro gadu pēc kārtas atbalsta Rietumu Banka un tās Labdarības fonds.

Rietumu Bankas Labdarības fonda sadarbība ar Hokeja federāciju sākās 2017./2018. gada sezonā, kad valstsvienība veiksmīgi startēja Pasaules čempionātā, iekļūstot ceturtdaļfinālā.

„Mēs vienmēr jūtam līdzi mūsu hokejistiem un priecājamies par viņu uzvarām. Sportā, tāpat kā biznesā, ir ļoti svarīgi izvirzīt nozīmīgus mērķus un sasniegt tos, būt mērķtiecīgam un neatlaidīgam. Latvijas izlasei ir visi priekšnoteikumi, lai sevi lieliski parādītu šajā čempionātā, – izcils treneris, pieredzējuši spēlētāji un fantastisks līdzjutēju un draugu atbalsts. Novēlu mūsu sportistiem lieliski nospēlēt, gūt skaistas uzvaras čempionātā un atgriezties mājās vislabākajā garastāvoklī!” saka Rietumu Bankas padomes priekšsēdētāja vietnieks Arkādijs Suharenko.

Rietumu Bankas Labdarības fonds uz pārbaudes spēlēm Rīgā uzaicināja arī dažu Latgales skolu un internātu audzēkņus un noorganizēja šos braucienus.

Rietumu Bankas Labdarības fonda valdes priekšsēdētāja Inga Šīna stāsta: „Hokejs Latvijā ir viens no mīļākajiem sporta veidiem ne tikai pieaugušajiem. Interese par to ir ļoti liela – īpaši, ja runājam par tik augsta līmeņa spēlēm. Atbalstot plašus un populārus projektus, mūsu fonds cenšas uzaicināt uz šiem notikumiem arī tos, kam nav iespējas pašiem tur nokļūt. Pirmām kārtām tas attiecas uz internātskolu audzēkņiem un maznodrošināto ģimeņu bērniem. Ļoti priecājos, ka šoreiz bērni no visattālākā valsts nostūra varēja atbraukt uz galvaspilsētu un savām acīm redzēt lielo hokeju.”

Rietumu Bankas Labdarības fonds izsaka pateicību pedagogiem un visiem, kas palīdzēja šī brauciena organizēšanā.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply